Blog-osławiony

Czernobyl – Dziedzictwo

16.07.2009 | 1 komentarz

Lubię sobie gmerać w internecie i wyszukiwać dziwne historie i właśnie tak gmerając znalazłem stronę z pewną fotograficzną prezentacją dotyczącą wypadku w Czernobylu. Ostrzegam, że zdjęcia są szokujące i dla niektórych pewnie ciężkie do obejrzenia. Tym, dla których nie są ciężkie polecam udać się do szpitala psychiatrycznego.

Zdjęcia w większości zrobione zostały w sierocińcu Novinki w Mińsku (Białoruś) oraz w szpitalu leczącym chorych na raka, również w Mińsku. Pokazują one wpływ promieniowania na rodzące się tam dzieci ale już po wypadku. Autorem jest Paul Fusco.

Zawsze ciężko mi przychodzi wracanie do tej strony, ale robię to żeby sobie uświadomić, że mam wyjątkowo wspaniałe życie i w żadnym wypadku nie mogę na nic narzekać.

Link do strony znajduje się tutaj. Aby prezentacja ruszyła należy zjechać kursorem na dół i wcisnąć ikonę startu. Najpierw jest wstęp a później już właściwy dokument.

Kategoria: Bez kategorii

Jedna myśl nt. „Czernobyl – Dziedzictwo

  1. mocny dokument myślałem że wymięknę ale dotrwałem do końca…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Blog–osławiony 2014.

Projekt i realizacja DEOS
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.