Blog-osławiony

Reklama Apetizer

30.09.2010 | komentarze 3

Jak słucham pewnych reklam to dostaję białej gorączki. Jak można tych kretyństw słuchać i nie dostawać jobla? Ostatnią reklamą z serii debilnych jest właśnie reklama produktu Apetizer. Podczas słuchania tego gówna słyszę moją własną wersję, którą umieściłem poniżej ale najpierw wysłuchajcie oryginału lub czytajcie razem z nim.

– Proszę Pani, proszę o dokładkę!

– Krzysiu! To już trzecia. Wyglądasz jak beka smalcu i jeszcze chce ci się żreć?

– Ja tak wpierdalam odkąd stara zapodaje mi nowe prochy. Jakiś Apetyjer!

– Apetyjer? To od tego tak tyjesz?

– A jak?! Dobry materiał ten syrop. Żre po tym jak koń. On zawiera wyciągi z jakiegoś gówna no i oczywiście witaminy. Więc dawa jest podwójna. Żrę witaminy z Apetyjera i jeszcze witaminy z tego wszystkiego co zżarłem. Stara zadowolona bo wciągam co popadło. Tylko mam kłopoty z kichami bo sram na potęgę. Faza na maksa! Mówię Pani!

– No to ja teraz kupię Apetyjer dla całego przedszkola, bo przecież jestem idiotką, która wydaje własny szmalec na cudze bachory. Będziemy żarli kredki świecowe i papier kolorowy a na deser wciągniemy całą trawę z ogródka!

– Apetyjer! By niejadek srał jak dziadek! www.apetyjer.pl

3 myśli nt. „Reklama Apetizer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Blog–osławiony 2014.

Projekt i realizacja DEOS
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.